• Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Imali 3,4 sjajne sanse(Najbolje one sa Krasicom i Ivanovicom), no neka sad u drugom poluvremenu samo hrabro,nema posustajanja,ne smeju da budu demoralizovani.
Kako mi je zao sto Krasic nije dao gol, prelep pas Milosa Ninkovica u prazan prostor ka Krasicu bas steta Sad
Pritisli smo ih,vise napadamo,vise suteva na gol(samo da nam se ne vrati to,tako bese to u fudbalu), ima da pobedimo..

Najvise mi se svidja sto OVOGA puta vise forsiraju Krasica Smile

• Pridružio: 08 Jul 2007
  • Poruke: 2024

E, ovo je igra reprezentacije! Samo još da vidimo reprizu one lopte u australijskom golu Smile.

S druge strane, bojim se samo da ne bude ono - milion neiskorišćenih prilika, a onda gol u vlastitoj mreži, za kaznu (pu pu pu).

• 100%Milanista
  • Information Technology
  • Pridružio: 23 Avg 2008
  • Poruke: 2634
  • Gde živiš: Milan, Italy

A brate ove sanse ne iskoristise bojim se da im se to ne osveti Neutral. Ganci se ne daju kad bi im bar dali gol uh Very Happy

Lukovic zaradio zuti, mora da se cuva, mada mislim da ovaj sudija nece liciti na spanca. Dali smo gol iz zaledja bar Very Happy

• Michael

Napisano: 23 Jun 2010 21:25

Samo da izvede Lukovica jer se sve vise bojim da ce dobiti drugi zuti karton(i bez igranja ruku Very Happy ) umesto njega uvesti Subotica ili eventualno Kolarova jer ovaj ce dobiti drugi zuti jos ako ga izprovociraju..
Kasnije i Kacara uvesti jer on mozda i moze biti kljuc ka pobedi pri kraju,hmm mozda cak i Lazovica ako Zigic ne bude pruzio dobru partiju u nastavku.

Vreme mu je.
Ne treba nista jos da menja,igramo odlicno, danas su i amerikanci napadali i napadali a dali gol tek u nadoknadi. Valjda nam nece toliko trebati.

Dopuna: 23 Jun 2010 21:49

Bude se Australijanci. Neutral Nadam se da nas neće koštati sve one promašene prilike u prvom poluvremenu.

Napisano: 23 Jun 2010 21:52

Uf, kakva utakmica! Šta su Australijanci radili na pauzi??!...Naši ne mogu glavu dić' od njihovog pritiska. I ja se bojim ...

Ijaoj... Ijaoj.. Ma idi... GUZ - Glavom U Zid

03 Sep 2010 09:55 Lorki Zaključavanje topica Razlog: Rešeno je, dalja diskusija nema svrhu

Ukupno su 844 korisnika na forumu :: 7 registrovanih, 1 sakriven i 836 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Korisnici trenutno na forumu: darkojbn, esx66, kybonacci, Lazarus, Parker, ruma, vlad the impaler