• Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 8717
  • Gde živiš: Esgaroth

Pobeda nad Bajernom 86:78 u evroligaškom debiju pred domaćom publikom.

Ostaje žal što trijumf nije izražen ubedljivijom razlikom, pogotovo kada znamo da su crno-beli odigrali sjajno prvo poluvreme i u jednom trenutku imali čak 22 poena prednosti (45:23). Nastavak nije bio tako impresivan, ali je i treći period pripao Partizanu koji je pred poslednjih deset minuta imao +19 (71:52), pa se činilo da će privođenje utakmice kraju biti rutinski posao. Gosti su, međutim, pokazali kako su to u prvom kolu Evrolige savladali madridski Real i donekle uneli neizvesnost smanjivši prednost Partizana na svega šest pooena razlike. Ipak, crno-beli su uspeli da iskontrolišu završnicu i stignu do prve pobede.

Sledi još jedan evropski duel (Zadar će, uprkos mojoj najavi, morati da sačeka Embarassed ), već prekosutra će Partizan formalno gostovati protiv Makabija koji i ove godine zbog situacije na Bliskom istoku svoje mečeve igra u beogradskom Pioniru.

Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu

Ukupno su 718 korisnika na forumu :: 5 registrovanih, 1 sakriven i 712 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07