Sportski kviz

15

Sportski kviz

offline
  • tonca  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 15 Jun 2005
  • Poruke: 410
  • Gde živiš: Novi Beograd/Nis

To bi trebalo da bude gol Paula Robinsona. Prosle sezone na mecu protiv Watforda, izveo je slobodnjak sa 85 jardi, a loptaje odskocila ispred Bena Fostera i preskocila ga (posle nesporazuma sa odbrambenim igracom).



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 2392
  • Gde živiš: Beograd

@tonca

tacno
88m je podatak koji sam nasao. U svakom slucaju ti nastavljas...



offline
  • tonca  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 15 Jun 2005
  • Poruke: 410
  • Gde živiš: Novi Beograd/Nis

Ajmo malo u NBA. Smile

Ko su najmladji i najstariji igraci koji su uspeli da zabeleze triple-double, sa koliko godina im je to poslo za rukom i koji je njihov ucinak na tim utakmicama?

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 2392
  • Gde živiš: Beograd

Najmladji LeBron James, sa 20 godina i 20 dana. 27 poena, 11 skokova i 10 asistencija.

Najstariji Karl Malone, sa 40 godina, 10 poena, 11 skokova i 10 asistencija.

offline
  • tonca  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 15 Jun 2005
  • Poruke: 410
  • Gde živiš: Novi Beograd/Nis

Tacno!
Nastavljas.

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 2392
  • Gde živiš: Beograd

Evo jedno lako, posto mi trenutno nista ne pada na pamet:

Klubovi koje nacije su najuspesniji u fudbalskoj LS ?

offline
  • Dusan  Male
  • SuperModerator
  • Supermoderator opštih foruma
  • Pridružio: 26 Jul 2006
  • Poruke: 11118

Malo smo zapostavili ovaj deo... Čak je i postavljač pitanja "zanemario" obavezu da se oglasi... Wink Dok ne dobijemo odgovor, nastaviću sa jednim sasvim lakim (za one koji to prate) pitanjem:

Ko je bio najbolji strelac Svetskog fudbalskog prvenstva u Argentini 1978. godine ?

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 2392
  • Gde živiš: Beograd

Mario Kempes ? Inace odgovor na moje pitanje je italijanski klubovi...

offline
  • Dusan  Male
  • SuperModerator
  • Supermoderator opštih foruma
  • Pridružio: 26 Jul 2006
  • Poruke: 11118

Odgovor je tačan, može dalje, no pre toga "baci" malo pogled i na ovo: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] i reši o'š ili ne ? Smajli Wink

Dopuna: 12 Okt 2007 18:48

Dosta smo čekali... Evil or Very Mad

Započeo je svoju olimpijsku karijeru zlatnom medaljom, a nastavio sa još 3 zlata na sledećoj olimpijadi... Ko, kada, gde i u kojim disciplinama?

Dopuna: 13 Okt 2007 21:08

Prozvan „***** lokomotiva“...

Dopuna: 16 Okt 2007 14:12

Izgleda da većina preferira samo fudbal kao sport... Kako se niko ne oglašava, odgovor je Emil Zatopek... Ako neko ima želju, neka postavi sledeće pitanje..

offline
  • Pridružio: 19 Okt 2007
  • Poruke: 14

Koji nas fudbaler ima "svoju" kapijaju na stadionu kluba na kome je zavrsio karijeru,ima svoju ulicu i vazi i danas deset godina kasnije za fudbalskog idola u zemlji gde je zavrsio karijeru?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1109 korisnika na forumu :: 85 registrovanih, 8 sakrivenih i 1016 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: analitičar, Ba4e, babaroga, baltazar01, bigfoot, Brana01, celik, CrazyNorth, darkangel, Denaya, dinamik, DJ Brain(w)rack, Django777, djukapfc, Doc, DonRumataEstorski, dukajov, Electron, FOX, Frunze, galerija, Gall, gomago, Goran 0000, GT, IQ116, jackreacher011011, Jakonjveliki, Jeremiah, jodzula, Kaplar2, krkalon, Kruger, Kubovac, kybonacci, lafa008, ljuba.b, lord sir giga, Magarac, Major91, mercedesamg, Mi lao shu, mikidragi, Mineral, Mldo, moldway, nekdo, nelezele, neutrino, nextyamb, nisamBot, nuke92, nuki1234, Pale2025, Pantelejmon, Papadubi, Parker, pceklic, raso76, RJ, Semprini, Shinobi, sosko, sova72, sspp, stegonosa, stokssone, synergia, TheBeastOfMG, tihi-posmatrac, trademark1982, Trpe Grozni, vathra, vidra1, VJ, Vlad000, Volkcho, wexy, wolf431, yagosh, Zavulon, zgoljo, Zoran1959, zoran77, Živanski