Poslao: 18 Avg 2015 20:21
|
offline
- Pridružio: 14 Avg 2010
- Poruke: 185
|
malo mi neverovatno da se bil gejts, tj microsoft odlucio da pokloni novi windows besplatno, a da nije neka test verzija ili nesto sto traje npr godinu dana. doduse jest mi win 8.1 original, ali... paresu pare.
ako instaliram tu 10ku, hoce li mi se izgubiti svi podaci i programi koje vec imam na kompjuteru?
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 18 Avg 2015 20:28
|
offline
- Pridružio: 14 Avg 2010
- Poruke: 185
|
ok, hvala na odgovorima. sad cu da instaliram, jer sam vec dobila poruku da mogu da instaliram win 10 na svom kompjuteru. nadam se da ne traje dugo instalacija.
|
|
|
|
Poslao: 18 Avg 2015 21:12
|
offline
- Niksi84
![Male](https://www.mycity.rs/templates/simplified/images2/user-sex.gif)
- Super građanin
- Pridružio: 20 Okt 2010
- Poruke: 1403
- Gde živiš: Gde me vetar nosi...;)
|
ramzesV ::ok, hvala na odgovorima. sad cu da instaliram, jer sam vec dobila poruku da mogu da instaliram win 10 na svom kompjuteru. nadam se da ne traje dugo instalacija.
Pa traje duže nego čista instalacija Windows-a... A ovo sada pustiš i čekaš...Samo strpljenje...
|
|
|
|
Poslao: 18 Avg 2015 21:40
|
offline
- E.L.I.T.E.
![Male](https://www.mycity.rs/templates/simplified/images2/user-sex.gif)
- Legendarni građanin
- Pridružio: 23 Maj 2012
- Poruke: 4575
|
ramzesV ::malo mi neverovatno da se bil gejts, tj microsoft odlucio da pokloni novi windows besplatno, a da nije neka test verzija ili nesto sto traje npr godinu dana. doduse jest mi win 8.1 original, ali... paresu pare.
Šta je tu čudno, pa i Apple još od 2013. nudi besplatnu nadogradnju svojih sistema. I MS se bori za tržišni udeo, prošlo je vreme kad su mogli da se bahate
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Avg 2015 22:22
|
offline
- E.L.I.T.E.
![Male](https://www.mycity.rs/templates/simplified/images2/user-sex.gif)
- Legendarni građanin
- Pridružio: 23 Maj 2012
- Poruke: 4575
|
ScreenSaver ::A i zelim da ga isprobam sto pre, da odlucim da li cu ga zadrzati ili se vratiti na starije verzije
Odmah ću ti reći da se najverovatnije nećeš oduševiti. Nema potrebe za žurbom. Desetka ne donosi ništa bitno za prosečne korisnike, bar ne na ovim područjima. Plus da ne govorimo o špijunskom softveru o kom smo već diskutovali u ovoj temi na nekoliko stranica. Na tebi je šta ćeš dalje.
Tako sam i ja požurio da instaliram desetku pre 29. jula i razočarao se.
|
|
|
|
Poslao: 18 Avg 2015 22:27
|
offline
- ScreenSaver
- Ugledni građanin
- Pridružio: 20 Apr 2009
- Poruke: 317
- Gde živiš: u fantaziji :)
|
Na kompu mi je i dalje instalirana ona test verzija Win 10 i isto mislim kao ti, nije u meni probudila neko preterano odusevljenje, bas smo na ovom sajtu i pricali o tome...Spijunski softver me i dalje cini skeptikom po pitanju zadrzavanja win 10 (ako uopste uspem da je nadogradim), ali dobro, kao sto rekoh u nekom od pretodnih postova, kad bi i u zivotu mogli da biramo, kao sto mozemo OS da biramo, sve bi bilo drugacije
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Avg 2015 23:48
|
offline
- Pridružio: 14 Avg 2010
- Poruke: 185
|
evo instalirah... a posto mi se spava.. sutra cu da gledam kakav je ..
nego, kakav spijunski softver? jos mi samo fali da mi neko gleda moj bankovni racun!!!
|
|
|
|