Poslao: 09 Feb 2009 20:55
|
offline
- bobo 75
![Male](https://www.mycity.rs/templates/simplified/images2/user-sex.gif)
- Ugledni građanin
- Pridružio: 14 Sep 2008
- Poruke: 424
- Gde živiš: Podgorica
|
Dobar je koristio sam avast home edition ali imao sam problem sve mi je bilo podešeno na automatic update a ipak to nije radio nego sam morao manualno da radim update ...
Reinstalirao sam ga nekoliko puta ali avaj ništa od automatskog ažuriranja podataka ...Nije mi se čak ni pojavljivalo zvučno obavještenje na srpskom jeziku o obavljenom ažuriranju.
Međutim bitno je da za 3 god. nije propustio nijedan virus, oglasio se nekoliko puta i to je sve nijedan virus nije prošao.
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
Poslao: 16 Feb 2009 13:20
|
offline
- Pridružio: 08 Feb 2009
- Poruke: 63
- Gde živiš: Kraljevo
|
pozdrav svima na forumu molim da mi neko objasni,koristim avast na dva racunari i trazi mi ovo:
pogledaj link:http://www.avast.com/eng/renew-avast-professional-edition.html
sta da radim.
|
|
|
|
Poslao: 16 Feb 2009 13:23
|
offline
- helen1
![Male](https://www.mycity.rs/templates/simplified/images2/user-sex.gif)
- Anti Malware Fighter
Rank 2
- Pridružio: 27 Avg 2005
- Poruke: 8620
- Gde živiš: Novi Beograd
|
galle54 ::pozdrav svima na forumu molim da mi neko objasni,koristim avast na dva racunari i trazi mi ovo:
pogledaj link:http://www.avast.com/eng/renew-avast-professional-edition.html
sta da radim.
Verovatno ti istekla licenca sa Avast professional, i sad treba da kupis novu.
|
|
|
|
Poslao: 16 Feb 2009 16:21
|
offline
- Pridružio: 08 Feb 2009
- Poruke: 63
- Gde živiš: Kraljevo
|
nemoguce, juce sam ga instalirao i abdejtovao.
|
|
|
|
Poslao: 16 Feb 2009 17:13
|
offline
- dr_Bora
![Male](https://www.mycity.rs/templates/simplified/images2/user-sex.gif)
- Anti Malware Fighter
Rank 2
- Pridružio: 24 Jul 2007
- Poruke: 12280
- Gde živiš: Höganäs, SE
|
Citat:Your avast! Professional Edition license subscription has ended, or is about to expire.
Licenca je ili istekla ili će uskoro da istekne.
To što si ga juče instalirao ne pomaže mnogo ako je licenca validna od-do određenog datuma.
|
|
|
|
Poslao: 17 Feb 2009 16:42
|
offline
- Pridružio: 26 Sep 2007
- Poruke: 86
|
ako nesto pomaze kod mene broji jos preostale licencirane dane,sto znaci da nije vezan za neki period od-do nekog tacnog datuma, a ako je istina odnosno tacan navod dr.Bore, onda je to u svakom slucaju nauk svima da se uvek obrati paznja i na ovaj momenat sto je veoma bitno da ga ne jedemo na tako proste stvari kao Gale.
Jos jedan odgovor Dusanu, ako procita ovo, da kod mene na svu srecu ili zbog neceg drugog, avasti program radi uspesno tu pre svega mislim na njegovu efikasnost i automatsko azuriranje a uz sve to komunikacija (zvucna i pisana) je na srpskom.
|
|
|
|
Poslao: 22 Feb 2009 15:34
|
offline
- Pridružio: 27 Sep 2008
- Poruke: 271
- Gde živiš: Zrenjanin
|
Eto i ja da sa par reci osvetlam Avast kao dobar ,siguran i dovoljan antivirus program.Mnogo godina ga koristim i nije me izneverio po pitanju blagovremenog otkrivanja virusa i uostalom njegovog rada.Ja sam bar smelo na mom starom PC-u testirao i stvarno govoreci iskreno nisam imao propusta da se nesto veliko provuklo a da on nije reagovao,a procitao sam ovde da nekom jako koci prilikom obnavljanja ali to traje svega oko 5 sec. bar kod mene a ja mislim da je moj comp. za primer male moci a velike izdrzljivosti,i kada tome dodam spybot stvarno nevidim zasto bi se neko odlucivao za nesto bolje i pak skuplje s`obzirom da je Avast-FREE.
|
|
|
|
Poslao: 22 Feb 2009 17:45
|
offline
- Boban
![Male](https://www.mycity.rs/templates/simplified/images2/user-sex.gif)
- Ugledni građanin
- Pridružio: 23 Okt 2003
- Poruke: 317
- Gde živiš: Beograd
|
avast! celebrates 75 million registered users
ALWIL Software is pleased to announce that the award-winning avast! antivirus has now passed 75 million registered users. Since the first registration in January 2002, avast! antivirus has grown to be a truly global product. While it took six years to achieve the 50 millionth user, it has taken only an additional 12 months for this number to reach 75 million.
|
|
|
|
Poslao: 16 Apr 2009 20:46
|
offline
- FAMAS
![Male](https://www.mycity.rs/templates/simplified/images2/user-sex.gif)
- Legendarni građanin
- Pridružio: 10 Avg 2007
- Poruke: 5475
- Gde živiš: Strawberry Field
|
Da ne bi kvario temu o Nortonu, da pitam ovde. Sta na Avastu znaci Web Shield?
|
|
|
|
Poslao: 16 Apr 2009 20:59
|
offline
- diarno
![Male](https://www.mycity.rs/templates/simplified/images2/user-sex.gif)
- Anti Malware Fighter
Rank 2
- Pridružio: 15 Jun 2007
- Poruke: 5572
|
Vrsi monitoring i filtriranje sadrzaja dok si na netu.... Znaci stiti te od malware-a koji dolazi uz neku malicioznu stranicu.. Nema tu neke nauke..Ta njihova komponenta poseduje "Intelligent Stream Scan" sto znaci da skenira sadrzaj jos dok je u operativnoj memoriji tj pre kesiranja.
|
|
|
|