Kako saznati cime je kompresovan video fajl?

Kako saznati cime je kompresovan video fajl?

offline
  • Strog  Male
  • Stručni saradnik
    Web programiranje
  • Bojan Kopanja
  • Web & Mobile developer @ ZeusSoftware
  • Pridružio: 26 Jul 2003
  • Poruke: 2597
  • Gde živiš: Stara Pazova

Valjda nisam fulao forum Smile...

Naime neki dan sam skinuo jedan filmic od jednog lika vezano za Lineage2, ali posto je filmic ~500mb podelio ga je na 2 dela Total Commander-om i okacio na Megaupload.

Ja sam skinuo ta dva fajla, ali je ovaj lik zaboravio da uploaduje *.crc fajl zajedno sa ova 2 fajla, tako da sada imam jedan fajl sa extenzijom *.out koju je TC spojio od ova 2 fajla, ali ne mogu da otvorim taj fajl nicim ( iako mu promenim extenziju u *.avi ) jer mi programi izbacuju da nije podrzan format fajla...

Sad mene interesuje da li je problem u ovome sto TC nije imao CRC fajl ili ako je ovaj *.out fajl ok, samo sa pogresnom extenzijom, kako da saznam cime je kompresovan taj fajl da bih mogao da ga pustim kako treba?

Pitao bih ovog lika, ali vec 5 dana ne mogu da ga nadjem na netu, a vec mi je dosadilo da cekam Smile.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 28 Jun 2004
  • Poruke: 410
  • Gde živiš: Vrsac/Temisvar

GSpot is a free utility which identifies the codec required to play an AVI file and supplies other information as well.
DOWNLOAD



offline
  • Strog  Male
  • Stručni saradnik
    Web programiranje
  • Bojan Kopanja
  • Web & Mobile developer @ ZeusSoftware
  • Pridružio: 26 Jul 2003
  • Poruke: 2597
  • Gde živiš: Stara Pazova

OK, sad bar znam da nije u pitanju ovaj filmic... Izgleda da je problem u tome sto nisam dobioi odgovarajuci CRC fajl, pa je ovaj filmic u stvari ostao kao "unknown" file format...

Jbg, sad vec nemam resenja za ovo Smile. Hvala u svakom slucaju! Moze lock.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 729 korisnika na forumu :: 5 registrovanih, 1 sakriven i 723 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: cikadeda, dragoljub11987, LUDI, wizzardone, šumar bk2