nestaje mi text dok pisem mail

nestaje mi text dok pisem mail

offline
  • Zora
  • Pridružio: 22 Okt 2004
  • Poruke: 1435
  • Gde živiš: ni na nebu ni na zemlji

Napisano: 23 Dec 2023 3:34

molim tko mi zna reči u čemu je ovde problem..
pišem tekst na mail.ru i odjednom mi nestane pola teksta .. pa moram čekati da se opet pojavi. to je zamorno , pogotovo ako moram obaviti brzo taj posao. Evo prilažem sliku kako to izgleda.. nekad prije nisam to doživjela.


ili ovako



Dopuna: 23 Dec 2023 23:16

ne razumijem.
dobila sam link da je netko odgovorio ali ne vidim nigde odgovor. jesam li u istoj dimenz Razz iji



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Zora
  • Pridružio: 22 Okt 2004
  • Poruke: 1435
  • Gde živiš: ni na nebu ni na zemlji

ne vidim odgovor ali imam poruku u mailu da je odgovoreno.. gde da trazim i vidim sta je odgovoreno.Hvala



offline
  • Zora
  • Pridružio: 22 Okt 2004
  • Poruke: 1435
  • Gde živiš: ni na nebu ni na zemlji

i dalje ne vidim odgovor i da li to sama sa sobom komuniciram u ovom predmetu.. Evo ovaj link kliknem i odvede me u nevidljivu zonu ovog foruma..pomozite mi resiti tu zagonetku..
http://www.mycity.rs/viewtopic.php?t=180238&view=newest

offline
  • penzioner
  • Pridružio: 06 Mar 2023
  • Poruke: 295
  • Gde živiš: Paraćin

https://www.mycity.rs/viewtopic.php?p=1966970

offline
  • Zora
  • Pridružio: 22 Okt 2004
  • Poruke: 1435
  • Gde živiš: ni na nebu ni na zemlji

hvala ti na odgovoru. jedino si mi pomogao idejom da pisem tekst u wordpad, (jer notepad nisam probala na win 10) i da ga kopiram u mail.dodatni posao ali me nervira ovo nestajanje pola teksta i cekanje da se opet pojavi .
kroz tvoj link otkrila sam i to da postoji "Off topic..iako neynam sta spada tamo i da li je i ovaj moj post zavrsio tamo ..jer nisam ovde 2x nasla odgovore na ovo moje pitanje iako sam bila obavestena da su napisani . Hvala jos jednom na tvom vidljivom odgovoru.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1120 korisnika na forumu :: 30 registrovanih, 3 sakrivenih i 1087 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, babaroga, Ben Roj, bojank, darkojbn, dijica, djuradj, Dorcolac, DVC virus, Karla, Krusarac, Krvava Devetka, Kubovac, kuntalo, kybonacci, mercedesamg, mikrimaus, Milos ZA, mnn2, moldway, nemkea71, nextyamb, nnovakis, Parker, Shilok, simazr, Srle993, stegonosa, uruk, vlad4