Ima li ko Samsung digimax U-CA 5 ili A50 i vrede li ???

Ima li ko Samsung digimax U-CA 5 ili A50 i vrede li ???

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Supermoderator vojnih foruma
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 9586
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Hteo bih da pazarim nešto od ova dva modela jer mi se dopadaju, ali me interesuje koliko su pouzdani i koliko se isplati uzeti ovu marku, jer ja baš i nemam nekog iskustva sa Samsungom.
A50 je negde oko 14500 a U-CA5 je skoro 19000 din.
Oba su Digimax, imaju po 3x optički zoom i po 5 MP. ali U-CA ima i litijumsku bateriju u sebi sa punjačem kao i memorijsku karticu od 64 Mb. koja dođe u kompletu. Za A50 bi morao pazariti punjač i baterije kao i karticu.
Interesuju me vaša mišljenja, da li se isplati pazariti ovako nešto ili da tražim druge modele(marke)???



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Strog  Male
  • Stručni saradnik
    Web programiranje
  • Bojan Kopanja
  • Web & Mobile developer @ ZeusSoftware
  • Pridružio: 26 Jul 2003
  • Poruke: 2597
  • Gde živiš: Stara Pazova

Ja definitivno dajem glas za Samsung posto imam Digimax A402 i prezadovoljan sam! Slike su fantasticne, blic je OK, a jedini je problem kod ovog modela sto nema opticki zoom, ali meni to ne smeta posto slikam u glavnom u prostorijama na razdaljini do 5-6m. Znaci sto se mene tice slobodno uzmi Samsung. Brz mu je softver, ne zdere puno baterije, kvalitet slika je super itd... ( do duse ovo se sve odnosi na ovaj moj model, ali ne vidim razlog da ne bude isto ili jos bolje na "jacem modelu" Smile )



offline
  • DJ i voditelj
  • Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 612
  • Gde živiš: SRBIJA, Beograd

Hmm...ja sam vise puta iznosio svoje misljenje po pitanju digitalnih fotoaparata, ali evo opet cu.....Smatram da Samsung nije los, naravno ali da su Canon i Nikon bolji dosta, samo treba videti u tom opsegu cene sta ima jer tu nema greske (pricam iz svog iskustva...) !!!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1093 korisnika na forumu :: 85 registrovanih, 15 sakrivenih i 993 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, 8u47, aleksjevt, AndrejPetar, aramis s, Arsenije, B61, babaroga, Ben Roj, bestguarder, Betta, binfa, boj.an, Boris BM, boromir, boxbole, BWG, Chainsaw, cvrle312, darios, Darth Wader, Deki Duga Devetka, Dekster, desmeki, Djokkinen, DucicM, ElGenius, Feller, gagidjuric, Georgius, GrobarPovratak, HogarStrashni, Igorkg77, Iii, ILGromovnik, ivan979, Jomini, luja, Marko00, mercedesamg, Metanoja, miki69, milos.cbr, monomah, N.e.m.a.nj.a., Nemanja.M, nikoladim, ObelixSRB, oddsock, Panonsky, pavlo, Pegggio, pein, Petarvu, Qvazimodo, radza1, raptorsi, S.Palestinac, sabros, sekretar, Smajser, Solunac na steroidima, Sqnja74, Stanlio, styg, Superastro, tomigun, tomislav33, Tragač, Vanderx, vathra, Velički, vidra1, vladaa012, Vzor50, Wrangler, x9, zbazin, Zdilar, Zimbabwe, znakpitanja, Zoran1959, ZZtop, šumar bk2, Đurđevdan