Majkrosoft pušta u prodaju novi operativni sistem

Majkrosoft pušta u prodaju novi operativni sistem

offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

Američka kompanija Majkrosoft (Microsoft) će u Srbiji i celom svetu u prodaju pustiti novi operativni sistem "vindouz 7" (Windows7), najavilo je preduzeće Majkrosoft Srbija.



"Novi operativni sistem napravljen na osnovu programa 'vindouz vista' (windows vista), odnosno na osnovu sugestija i komentara korisnika tog sistema", rekao je generalni director Majkrosofta Srbija Vladan Živanović.

Prema njegovim rečima, "novi operativni sistem Majkrosofta se uklapa u dinamiku stvaranja novih sistema svake tri godine i nosi sa sobom tehnološka poboljšanja koja su usklađena sa praćenjem napretka hardvera koji postoji, manje opterećuju sistem, racionalnija su i optimizuju potrošnju resursa".

Živanović je istakao da je pored ostalog poboljšan način zaštite korišćenja sistema, čuvanje energije i produžavanje trajanja baterije, a olakšano je i formiranje kućnih mreža, dok je pretraživanje po internetu brže i lakše.


Izvor i nastavak: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 987 korisnika na forumu :: 19 registrovanih, 1 sakriven i 967 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: BZ, comi, hyla, Jaz, lcc, ljubo70, Macalone, Mackomen, Marko Marković, mgolub, MilosKop, Paklenica, shaja1, sixpac, Slingshot, superwhy, Tila Painen, vladanan, Zorge