Izvinjenje, predlog je molba

Izvinjenje, predlog je molba

offline
  • daxytt  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 30 Okt 2012
  • Poruke: 623

Koristim priliku koja mi je data da se izvinim korisniku MyCity koga sam indirektno napao zbog njegovog mišljenja i omalovažio ga zbog istog. Izvinjavam se ovom prilikom korisniku @_Sale.

Takoðe se izvinjavam članovima moderacije Vojnog foruma što sam omalovažavao njihovu sposobnost da vrlo brzo uvide kada potencijalno trolujem. Hvala korisniku @Sas_Drake na objašnjavanju prirode Vojnog foruma.
Nakon pažljivijeg čitanja pravilnika na preporuku korisnika @Dušan, shvatio sam da sam omalovažio i korisnika @_Sale i članove moderacije Vojnog foruma. Hvala korisniku @Dušan pored ostalog i za to što me je opomenuo da nisam ja taj koji ima ovlašćenja da izdaje direktive bilo kome. Iako se ne radi o (možda) direktnom omalovažavanju i da niko nije tražio od mene da se izvinjavam, ne želim da tajim i da se perfidno krijem.

Naravoučenije koje sam izvukao iz ovoga jeste: Nije u redu potencirati u postovima da je nečije mišljenje ili rad koji ne razumem pogrešno, ali je moguće dati svoje viðenje stvari bez dovoðenja istog u direktnu ili indirektnu konfliktnu vezu sa korisnicima čije mišljenje i rad ne razumem, time se i izbegava perfidno vrsta svaðalačkog čatovanja.

Hvala opet, po ko zna koji put, na velikom strpljenju sa mnom.

Sa svim tim i u vezi istog, imam i jedan predlog koji je molba: Da se pored tastera Like, naðe i taster Pravilnik, to jest kada neko na indirektan način krši pravilnik, ne može biti direktno ni sankcionisan ali ako ima mnogo "lajkova" u istom, to će mu biti poruka da mnogi misle da indirektno krši pravilnik ili radi obrnuto od preporuka istog . Naravno, ako je samo zbog mene, onda zaboravite ovaj predlog, molbu.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Ne opterecuj se previse. Samo malo vise paznje povedi racuna o pisanju Wink



offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13414
  • Gde živiš: Z-moon

Nemam pojma o čemu se radi.
Svejedno, oprostio sam ti a da i ne znam kada si me uvredio. Very Happy

offline
  • u administraciji
  • Pridružio: 16 Okt 2010
  • Poruke: 3468
  • Gde živiš: KRAGUJEVAC

E ovo je dobro _Sale.

offline
  • daxytt  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 30 Okt 2012
  • Poruke: 623

ThePhilosopher ::Ne opterecuj se previse. Samo malo vise paznje povedi racuna o pisanju Wink

Misliš, već mi je uknjiženo Wink . Zaista malo Wink .

I još jednom da se zahvalim @Acid_Burn na munjevitoj intervenciji, pa kako njega da zaboravim.

offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Oppenheimer ::Ovim putem bi volio priznat da sam se zaljubio u acida.

Hvala lijepo


Yeah, well... get in line.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 889 korisnika na forumu :: 42 registrovanih, 5 sakrivenih i 842 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ArmyBoss, Azzo, bigbear, bigfoot, bobomicek, bojanstros9, Coficab, debeli, dendrit86, Dorcolac, ginjica, Herman Terrance Aubrey, indja, jalos, Jaz, Koča, kutija11, ladro, Lazarus, Lester Freamon, luka1978, MountAndBlade, novator, Orc, Orijen, Pilence, precan, procesor, raketaš, ruma, samojednoimeznam, Sarmat, sslay, stalker22, suton, theNedjeljko, Trpe Grozni, vaci, vuksa72, XBMC, zlaya011, Đurđevdan