Problem sa hard diskom

Problem sa hard diskom

offline
  • Pridružio: 07 Okt 2012
  • Poruke: 3

Imam problem sa mojim hard diskom "western 1tb desktop" i pocelo je ovako:
Imao sam neki problem sa externim hard diskom i da bi ga formatirao morao sam sav sadrzaj da prebacim na
istu particiju C gdje je i system ..
Formatirao sam taj HD i sve je proteklo OK ali poslije formatiranja nehoticno kliknem na neku opciju koliko se sjecam
bootovanje i odmah je nestala slika sa monitora a ja sam mozda u istoj sekundi stisnuo power dugme i prisilno ga ugasio i sta
se desilo kada sam namjeravao da podignem system i sami predpostavljate ... Nista!! .. Nisam tako trebao ali desilo se ..
Ubacio sam njegov recovery CD da popravim ako je nesto osteceno ali ta opcija je zamagljena i nije u funkciji ali
da vratim sve na fabricki i izgubim sve podatke to je bilo u funkciji ..
Normalno da sam odustao iz razloga sto imam vaznih stvari na disku i ne mogu ih brisati ..
Ugradio sam sada novi HD i instalirao isti system w7 a "osteceni" onaj sam poslije postavio kao drugi da bude u nadi da
bi se pojavio i da ga mogu koristiti i naravno da spasim sadrzaj njegov ali i tu je bio promasaj ..
Peti dan danas cekam i u nadi sam da ce ce pojaviti njegova ikona u folderu computer ali nema nista ..
Bios ga vidi, device manager i disk managment ga vide i testirao sam ga sa nekim programima i sve je pozitivno ali se ne javlja.
Ja znadem sta trebam raditi da ga mogu vidjeti ali gubim sadrzaj a to je formatiranje preko disk menagmenta ..
Znadem da ima ovdje dobrih strucnjaka na ovom forumu pa bi molio za pomoc i svaka vasa sugestija bice mi od pomoci .. Hvala!!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 14 Apr 2005
  • Poruke: 381
  • Gde živiš: Drugo ćoše levo iza Nedođije

Sve mi ovo što si napisao deluje malo konfuzno. A da ne bi dalje pravio štetu najbolje je da nadješ nekoga ko zna šta treba uraditi. Stručno lice ili servis.
Ovakve stvari se teško mogu rešiti pisanjem. I nemoj da angažuješ klinca iz komšiluka koji je juče uspeo da instalira sebi windows koristeći next-next-next opcije.



offline
  • Pridružio: 07 Okt 2012
  • Poruke: 3

Nije mi problem naci servis ali ima nesto drugo sto me muci u samom disku imam gomilu stvari sto sam uzimao preko torenta a ameri su dosta nezgodni kada vide tako nesto ...

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Jesi li probao neki program za povracaj podataka tipa GetDataBack?

offline
  • Pridružio: 07 Okt 2012
  • Poruke: 3

upravo trudim se da nadjem nesto od programa ...

offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Pogledaj ovu temu

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 924 korisnika na forumu :: 34 registrovanih, 4 sakrivenih i 886 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: acov34, Aleksa-, aleph_one, alexbr, antonije64, bolenbgd, Car89, coaa, cuculo, dradex, Feller, GveX, ILGromovnik, istina, ivan979, Josef, Kajzer Soze, Kubovac, Litostroton, maximir, nemanja02, Oscar2, Pilence, PMsnow, Prečanin30, raso76, sspp, suhoj27, Vlada78, W123, XBMC, yufighter, Zec, Zimbabwe