SolidWorks mi koci

SolidWorks mi koci

offline
  • Pridružio: 02 Sep 2012
  • Poruke: 29

Znaci, kada nacrtam model i predstavim ga u 3D, kada ga okrecem on koci. Da li mi neko moze pomoci? Unapred hvala.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 06 Apr 2007
  • Poruke: 360

Mislim dao si podataka da bi odgovor bio pregledaj kocnice . Pozdrav !



offline
  • Pridružio: 02 Sep 2012
  • Poruke: 29

Kako da uradim to?

offline
  • Rade Jekić
  • Pridružio: 05 Okt 2005
  • Poruke: 3005
  • Gde živiš: Valjevo

Kolega @deks007 je aludirao na to da si nam dao nedovoljno podataka da bismo mogli da ti pomognemo da rešiš problem. Dakle, kakva je konfiguracija računara, koji je operativni sistem u pitanju i da li je skoro reinstaliran? Da li si instalirao drajvere za grafiku? Koja verzija SolidWorks-a je instalirana?

offline
  • Pridružio: 02 Sep 2012
  • Poruke: 29

Ovako znaci, radi se o laptop-u starom nepuna 3 meseca, procesor intel i3, operativni sistem windows 7, imam instalirane sve najnovije drajvere za grafiku, SolidWorks 2009.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1172 korisnika na forumu :: 14 registrovanih, 1 sakriven i 1157 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Asparagus, bokisha253, Klecaviks, mercedesamg, Miki01, milenko crazy north, Milos ZA, Miskohd, mkukoleca, Panter, sabros, Steeeefan, zastavnik, šumar bk2