Verizon kupuje Yahoo za pet milijardi dolara

Verizon kupuje Yahoo za pet milijardi dolara

offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

Američka telekomunikaciona kompanija Verizon prošle godine kupila je AOL (između ostalog i matičnu kompaniju sajta Engadget, koji tvrdi da je i nakon toga zadržao uredničku samostalnost). Sada se sprema slična stvar, jer je ova kompanija u završnim pregovorima oko kupovine Yahoo-a koja bi se završila do kraja godine.

Izvori upoznati sa situacijom poručili su za Recode i Bloomberg da je Verizon ponudio skoro pet milijardi dolara da preuzme Yahoo-ovo osnovno poslovanje i nekretnine koje ima u svom vlasništvu. Dogovor još uvek nije finalizovan, ali izvori poručuju da je blizu.



Izvor i nastavak: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • dekao  Male
  • Moderator foruma
  • Dejan Trajković
  • Realist painter
  • Pridružio: 06 Apr 2006
  • Poruke: 3607
  • Gde živiš: Somewhere in time

Ne razumem šta više rade sa tim Yahoo-om! Prodaju ga svake godine. Znate li nekog ko koristi Yahoo? Osim za e-mail, to još i nekako ide.



offline
  • Programer
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 4576

Yahoo News je i dalje jedan od najčitanijih izvora informacija, Flickr nije toliko aktivan, ali nije ni za potcenjivanje, a Tumblr je veoma aktivna mreža (oko 500 miliona poseta mesečno) u njihovom vlasništvu i verujem da im i ona donosi dosta velik profit.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 832 korisnika na forumu :: 10 registrovanih, 1 sakriven i 821 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Czrweni, Kototamopeva, lucko1, MK10, Mrav Obrad, N.e.m.a.nj.a., Pohovani_00, sajorg, TheDictator, zziko